ÜYELİK VE GİZLİLİK İLKELERİ

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması ve ödeme sırasındaki bilgi güvenliğinin sağlanması bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında Comodo SSL Sertifikası sistemi kullanmaktayız.

Erdincbal.com’dan alışveriş yapmak için üyelik zorunludur. Üyeliğin ekstra getireceği faydalar ve kolaylıklar bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sunulan bu uygulama nedeniyle bazı kişisel bilgileriniz sistemde tutulmaktadır. İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde ele alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için bilgilerinizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Toplanan bu bilgiler, erdincbal.com tarafından işin işleyişi gereği siz değerli müşterilerimizin menfaatlerinin gerektirdiği ölçüde kullanılacaktır. Nitekim siparişlerin sizlere teslim edilebilmesi için gerekli olan bilgilerinizin (isim, adres telefon vs.) lojistik ve kargo şirketleri ile paylaşılmaktadır. Bunun dışında, sizlerden onay alınmadıkça bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmayacaktır.

Yine ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz korunduğundan hiçbir şekilde erdincbal.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda paylaşılacaktır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında öğrenmek istediğiniz başkaca hususlar olursa, her zaman yardımcı olmaya hazırız.