Üyelik

İcralar

Eser icraları kimi zaman eğitimin bir parçası olmuştur kimi zamansa size keyif veren dinletiler arasında yer almıştır. Bu sayfada farklı enstrümanlarla icra ettiğimiz eser videoları yer almaktadır.

Bu videolar sayesinde bir eserin icra ediliş şeklini öğrenebilir, varsa yanlışlarınızı düzeltebilirsiniz. Ayrıca ruhunuzu dinlendirmek istediğiniz zaman dilimlerinde ister buradan isterseniz YouTube kanalımızdaki oynatma listelerini çalarak en çok beğendiğiniz eserleri dinleyebilirsiniz.

Tüm icra videolarımızı bu sayfada ve YouTube kanalımızda bulabilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olarak (abone olmak için tıklayınız) yeni icra videolarımızdan anında haberdar olabilir, videolarımızın altına yorumlarınızı bırakarak beğeni, istek parça ve diğer konuları bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

 

Beni Haberdar Et

E-posta adresinizi bırakarak sitemize yeni eklenen içeriklerden herkesten önce haberdar olabilir, istediğiniz zaman bülten üyeliğimizden ayrılabilirsiniz.

İletişim

Adres: Talatpaşa Bulvarı No:85 Hamamönü, Altındağ, ANKARA
Tel: +90 312 310 15 30
E-posta: info@erdincbal.com

Erdinç BAL

Neyzen | Araştırmacı | Eğitimci | Lüthiyer

Grup Sükûn‘un Kurucusu

Tasavvuf Yüksek Lisans okudu.

Gaziantep Üniversitesi‘de Konservatuar okudu.

SEVGİLİ DOSTLAR, WEB SİTEMİZ HİZMETE GİRMİŞTİR. SAYFALAR ARASINDA GEZİNEBİLİR, KREDİ KARTINIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. AŞAĞIDAKİ BUTONLARDAN SİTEMİZİN LİNKLERİNİ SEVDİKLERİNİZLE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN. SAĞLICAKLA KALIN. Kapat